Сучасні стандарти військового перекладу

Англійська, французька , польська, українська, російська мова – письмові, усні, синхронні, послідовні переклади будь-якої складності.

Компанія, що здійснює військові переклади. Перший досвід роботи у 2016 і його результати вказували на те, що цей особливий вид перекладу є затребуваним на ринку і відповідає викликам часу, беручи до уваги військові події з 2014 року на сході України. Поступова мілітаризація України з метою захисту території, співпраця з розвиненими країнами-партнерами, які допомагали нам, навчали нас, сформували таким чином попит на військовий переклад, надавали поступову і суттєву підтримку у нашій роботі, і в результаті підвищили рівень кваліфікації команди. Семирічний досвід роботи зі збройними силами різних країн, серед яких Збройні Сили Канади, Об’єднані Збройні Сили Королівства Данія дозволили нам сформувати та відібрати понад 80 висококваліфікованих військових перекладачів, які є кращими серед інших, адже володіють практичною військовою, військово – медичною та іншими важливими термінологіями. Наша Місія Сьогоднішня робота ЗСУ України у війні з РФ і іх професійна підготовка, містять також частку кропіткої, а подекуди дуже складної та відданої праці наших досвідчених військових перекладачів на різних об’єктах України. Ми і надалі хочемо бути корисними нашій країні й усім, хто пришвидшує перемогу. Наше гасло: «Труднощі долаємо миттєво, неможливому – мінімум часу».

Нас не лякають польові умови праці, нас не дивують складні локації та погодні умови, нас не зупиняє нічний час – ми хочемо переконатися, що вашу діяльність та залученість в Україні буде підсилено висококваліфікованими, ефективними та надійними послугами перекладу, незалежно від того, де і коли вони б вам знадобились.

Переклади

Усний переклад (послідовний, синхронний, шушутаж, переклад телефонному режимі, та відео зв’язку) будь-якої складності у різних військових сферах і не тільки:

– аудиторних умовах та конференц-залах

– у польових умовах та на полігонах

* Письмовий переклад будь-якого типу декодування та аудіотранскрипція, виготовлення субтитрів тощо.

Рекрутинг

Ми підберемо для Вас професійних перекладачів у відповідності до Ваших умов та вимог.

Детальний підхід у наданні послуги обговорюється і погоджується в кожному

випадку індивідуально.

Підтримка у вивченні української мови

Навчимо розмовляти і розуміти українську мову.

Рівень необхідного знання, умови вивчення, графік

співпраці і підхід для досягнення успішного

результату, уточнюється в індивідуальному порядку.

Супровід замовників

Під час Вашого перебування в Україні наші працівники

будуть супроводжувати, допомагати, орієнтувати і своєчасно виконувати поставлені Вами задачі.

Підхід до надання цієї послуги узгоджується індивідуально, у відповідності до Ваших вимог і очікувань.

Нашими клієнтами є Збройні Сили Канади, Об’єднані Збройні Сили Королівства Данія, Науково-контрольний інститут біотехнології та штамів мікроорганізмів (як субпідрядник).

Наш досвід охоплює, але не обмежується співпрацею з Міністерством оборони України, Генеральним штабом України, Національною гвардією України, Академією сухопутних військ України, усіма Центрами бойової підготовки в Україні тощо.

Як ми працюємо?

01

Надсилайте нам запит

02

Ми обробимо інформацію

03

Підпишемо Контракт

04

Виконаємо свою справу!

Ми пишаємось своїми досягненнями

1
Років досвіду
Зроблено
перекладів
1
Ділових партнерів
0 years
Світу
співпрацюють
з нами
Найкраща агенція 2021р.

Швидко! Якісно! Вчасно!

Скористайтесь послугами професійних та фахових перекладачів

Надіслати запит на зворотній звязок

Меню